Televize - ceník


Při využití naší nabídky televize nepotřebujete anténu ani satelit, stačí vám připojení k internetu a chytrá televize nebo náš set-top-box. Nemusíte tak řešit avizovaný přechod na DVB-T2.

1) Sledovat televizi můžete přes internetový prohlížeč v počítači nebo přes aplikaci v telefonu nebo tabletu. Aplikace je k dispozici pro platformu Android i iOS.
2) Můžete si připojit set-top-box k televizi. Cena set-top-boxu je 2190 Kč s DPH.
3) Pokud máte televizi Samsung, Panasonic, LG, Hisense můžete si nainstalovat aplikaci prostřednictvím které budete sledovat vysílání.
Návod pro zprovoznění služby a instalaci aplikace najdete zde.

Základní měsíční poplatek za balíček START je 129 Kč měsíčně (pouze tehdy máte-li od nás připojení k internetu, bez služby připojení k internetu je cena 190 Kč měsíčně). K tomuto balíčku si lze dokoupit další balíčky (nelze mít doplňkové balíčky bez balíčku START). Za tuto cenu můžete vysílání sledovat až na čtyř zařízeních současně - např. na set-top-boxu a na počítači či telefonu. V uvedené ceně balíčku START je možnost sledování na dvou SMART televizorech. Pro možnost sledování na dalších max. dvou SMART televizorech je účtován poplatek 59 Kč.

Novinka!!! Balíček MÝCH7 - umožňuje si vybrat 7 vlastních kanálů z 30 dostupných - můžete si tak vybrat z dětských, sportovních, dokumentárních i erotických kanálů.
Více informací najdete zde

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 1607910. Obsah televizních kanálů v jednotlivých nabídkách a balíčcích se může měnit.